Танці – це наше життя!

«Танці — це наші почуття, емоції, задоволення та кохання. Танці – це наші будні, наші вихідні та свята. Танці — це наше хобі і наша робота.» Це справді так, адже без перебільшення можна сказати, що танцям ми присвячуємо все своє життя.
Почали займатися танцями в 9 років. У віці 14 років утворилася танцювальна пара Наталія Трофименко та Олександр Бевзюк, тепер відома Вам у нашому місті та за межами України, як Олександр і Наталія Бевзюк. Разом з Н класу до професіоналів йшли і продовжуємо йти, удосконалюватись, виступати, подорожувати, перемагати, отримувати звання як танцюристи, керівники, тренери та організатори заходів.

Освіта:

Бевзюк Наталія — Харківська академія фізкультури та спорту (хореографія), Кульпросвіт училище (м. Одеса, режисура).
Бевзюк Олександр — Одеський педагогічний університет (хореографія), Одеський технікум промислової автоматики.

Наші вчителі

за спортивними бальними танцями: Сергій та Анна Марич, Олексій Литвинов, Марта Канн, Журавльов Олександр, Віктор Ніковський, Олександр Мельников, Ірина Соломатина ,Сергій Рюпін, Олексій Іванець, Сергій Дуванов та Світлана Твер’янович, Єгор Кшиштоф Василевський, Карл Броєр, Керол Маккраїлд, Семмі Стопфорд, Девід Робертс.

за класичною хореографією: Ірина Полуніна, Ніна Лісовська.

за аргентинським танго:  Гуідо де Смет, Карлос і Марія Ріваролла, Грасіела Гонсалес, Клаудія Кодега, Серхіо Натаріо та Олександра Аррує, Марко Палладіно, Мітін Баязір, Олексій Барболін та Олексій Барболін

Багато чого ми навчилися у своїх вчителів, а ще більшому у своїх учнів, яких стає все більше і більше.

Александр и Наталья Бевзюк

Наші досягнення

Бронзові призери України з європейських танців у категорії «професіонали», Чемпіони України, фіналісти чемпіонату Європи, Віце-Чемпіони Світу з Аргентинському танго.
  • Чемпіонат Європи (м. Херент, Бельгія, 2001, 7-е місце)
  • Чемпіони України з аргентинського танго (2002 р.)
  • Кубок Миру (м. Дунайварош, Угорщина, 2002 р., 3 місце)
  • Чемпіонат Світу (р. Ріміні, Італія, 2003 р., півфінал)
  • Чемпіонат Європи (м. Херент, Бельгія, 2003, 6-е місце)
  • Чемпіонат Європи (м. Херент, Бельгія, 2005 р., півфінал)

Бевзюк Олександр — суддя вищої категорії зі спортивних бальних танців, ліцензований суддя WDC, комісар змагань, екзаменатор.
Бевзюк Наталія – ​​суддя вищої категорії, керівник зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Одеса-стар».

Олександр та Наталія – ​​керівники танцювального центру «АЛіНА», Першої в Україні Школи аргентинського танго – танго-клуб «Одеса», Організатори міжнародного фестивалю «Обійми танго», квітневого танго вікенду «Buenos Tango Weekend», організатори конкурсу зі спортивних бальних танців «Оксамитовий сезон»

Ви можете дізнатися більше про життя нашого клубу
на нашій Facebook сторінці.

Ми виховуємо справжніх переможців!

Ми дуже пишаємось своїми учнями. Багато хто з них пов’язав своє життя з танцями, стали професійними танцюристами, чемпіонами та тренерами. Вони люблять і продовжують нашу спільну справу. Наразі наш колектив розширюється, ми зробили свою шоу-програму – зразковий ансамбль спортивного бального танцю “ОДЕСА-STAR”, з якою ми виступаємо на міжнародних фестивалях. Наші учні беруть активну участь у змаганнях, турнірах, конкурсах, завойовують призові місця.

Основні принципи нашої роботи

Розвиток особистості і тіла, як інструмента, здатного розуміти і виражати те, що воно відчуває, вчити танцювати, а не затанцьовувати схеми і варіації, імпровізувати, ґрунтуючись на тому, що пропонує музика, дихання і рух на двох.

Alexander_and_Nataliya_Bevzyuk